+38050-088-7876

Камінні Годинники Hermle

Камінні годинники можна розділити на старовинні або антикварні, саме ті, які і були призначені для встановлення на каміни, і сучасні камінні годинники.

Звідси й деякі технічні особливості цих годинників. Як правило, камінні годинники мають масивний корпус із досить широкою основою.

Корпус з металу, найчастіше це бронза, або каменю такого як мармур чи граніт.

Широка основа корпусу забезпечує хорошу стійкість, що важливо для стабільної роботи годинників з підвісним маятником. Крім того, масивний корпус забезпечує плавне нагрівання й охолодження, що неминуче для предметів, розташованих біля відкритого вогню.

Прийнято вважати, що сучасні камінні годинники - це всього лише різновид сучасних настільних годинників в широкому корпусі. Нагадує старовинні камінні годинники тільки формою корпусу. Насправді це не зовсім так.

Багато виробників, зокрема й Hermle, продовжують випускати класичні камінні годинники, які практично не відрізняються від камінних годинників, вироблених у минулому і навіть позаминулому столітті.

Камінні годинники це механічні годинники. Саме механіка може забезпечити належну точність в умовах істотного коливання температур. На жаль кварцові резонатори, що відповідають за точність в електронних механізмах, дуже чутливі до перепадів температур.

За функціями, найчастіше зустрічаються камінні годинники з півгодинним боєм. Але не рідкість і куранти, що відбивають ще й чверть години. В іншому камінні годинники дуже схожі на настільні годинники.