+38050-088-7876

Класичні моделі годинників Hermle

Найуніверсальніший і перевірений часом це, звичайно, класичний стиль годинників Hermle. Велика частина продукції фабрик Hermle випущена саме в класичному стилі.

З моменту організації виробництва годинників сто років тому і до сьогоднішнього дня, багато моделей випускаються практично без змін. При цьому годинники не втрачають популярність і, як і раніше, користуються попитом.

Магія класичного стилю в його універсальності. Годинники в класичному стилі дуже гармонійно вписуються майже в будь-який інтер'єр. Не виділяються з-поміж інших предметів оформлення, меблів, але водночас добре доповнюють загальну картину.

Годинники, оформлені в класичному стилі, мають однаково гарний вигляд і в кімнаті з сучасними меблями і предметами інтер'єру, і в приміщеннях, оформлених під старовину, з антикварними меблями.

Так само добре класичні годинники вписуються в інтер'єр сучасних кабінетів, офісів. Хоча для таких приміщень Hermle запропонує годинники, оформлені в більш сучасному стилі.

Модельний ряд годинників Hermle в класичному стилі постійно розширюється. Регулярно з'являються нові моделі, які з плином часу не вийдуть з моди.

Класичний стиль годинників Hermle

Hermle Класика
Класичні моделі годинників Hermle найпоширеніші та дуже популярні.

Стиль годинника Hermle Техно Модерн

Hermle Техно Модерн
Ультрасучасні моделі годинників Hermle. Для поціновувачів модних новинок у строгому стилі.

Hermle сучасні під старовину

Hermle сучасні під старовину
Сучасний годинник Hermle оформлений під старовинний годинник.